montované haly a telocvične | DATA
montované haly a telocvične | DATA

Športové haly na mieru

Montované športové haly predstavujú rýchle, jednoduché a ekonomické riešenie pre výstavbu športovísk, ako sú futbalové a hokejové ihriská, telocvične, tenisové a squashové kurty a iné. 

Montované haly a ich výhody

Montované haly sú vyrobené zo 100 % dreva prinášajú nové možnosti v oblasti stavebníctva.

  • rýchla výstavba a nízka cena
  • jasne definované celkové náklady na výstavbu
  • vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti a hlukové vlastnosti
  • flexibilné riešenia na mieru
  • prekrytie vnútorných stĺpov pre maximálnu bezpečnosť

Drevené montované konštrukcie sú osvedčeným riešením pri výstavbe športových hál. Stali sa veľmi populárne najmä pre svoju rýchlu výstavbu, dlhú životnosť a flexibilitu pri realizácii stavebných zámerov

Moderné športové haly

Zabezpečíme kompletnú realizáciu montovanej športovej haly, od projektovej dokumentácie a až po samotnú výstavbu a uvedenie haly do prevádzky. Montované haly vyrábame na mieru a vieme zaistiť rýchle dodanie o pri zložitejších stavbách. 

Drevo, ako stavebný materiál, disponuje vynikajúcimi vlastnosťami. Vyznačuje sa pevnosťou a ohybnosťou, vďaka čomu je možná konštrukcia oblúkov, ako napr. oblúková strecha.

Montované haly - výhodné riešenie

V stavebníctve sú neustále kladené požiadavky na zníženie stavebných nákladov a ekonomické riešenia. Montovaná hala spĺňa tieto kritéria a garantuje vysokú kvalitu pri nízkych nákladoch. Jednoduchá konštrukcia skracuje celkový čas potrebný na výstavbu. Jednotlivé komponenty k sebe zapadajú ako stavebnica, čím sa tiež znižuje náročnosť stavby. Navyše je možné halu ľahko dimenzovať podľa požiadaviek zákazníka. 

športové montované haly

Montovaná cvičebná hala BASIC