montované haly a telocvične | DATA
montované haly a telocvične | DATA

Výhody drevených hál

Drevené montované haly sa vyznačujú oblúkovou štruktúrou, čo ich predurčuje na využitie ako športové haly pre futbal, hokej, posilňovňu, ako skladové priestory, výrobné haly, poľnohospodárske objetky a iné. 

Montované haly majú niekoľko výhod:

Sú vyrobené zo 100% dreva

Drevo ako stavebný materiál sa vyznačuje svojou pevnosťou, ale zároveň je ohybné a dá sa s ním veľmi dobre pracovať. Drevo je vysušené a odolné voči plesniam a škodcom, pričom nevyžaduje žiadne ďalšie ochranné nátery. Vďaka špeciálnemu systému napájania, je možné spájať kusy do väčších celkov, čo umožňuje prekonať veľké výškové rozpony.

Optimalizované haly

Hala je oblúkovo navrhnutá pre danú plochu tak, aby spĺňala požiadavky na ekonomickú spotrebu materiálu a zároveň vyhovovala danému zaťaženiu. Vďaka ohybnému systému masívnych drevených panelov sa otvárajú nové možnosti pre výstavbu hál. 

Systém skladania 

Chytrý skladací systém umožňuje dosiahnuť neprekonateľne kratší čas pri výstavbe hál. Zároveň sa dá hala jednoducho rozložiť, preniesť na iné miesto a opakovane zložiť.

Dlhá životnosť

Montované haly z dreva sú ekologické, vyznačujú sa dlhou životnosťou a sú výhodným ekonomickým riešením v porovnaní s klasickými halami.  

montované haly z dreva

Montovaná cvičebná hala BASIC